Taneční kroužek pro nejmenší

Na tanečním kroužku Vaše děti

objevují, poznávají, zkouší a rozvíjí své pohybové schopnosti prostřednictvím HRY, TANEČNÍCH PŘÍBĚHŮ, RADOSTI, TANCE A HUDBY


Děti na lekci tančí drobné ZÁBAVNÉ CHOREOGRAFIE, které bývají s každou další lekcí obohacovány o nové a o něco náročnější prvky, díky tomu se Vaše dítě během kurzu stále zdokonaluje. :)

Dětizačínají vnímat rytmus, poslouchají různé druhy hudby dětské i instrumentální, učí se vnímat prostor a orientaci v něm, rozvijí jemnou i hrubou motoriku, učí se spolupráci s ostatními dětmi a pozornosti na často se prvním setkání s vedenou lekcí.

Vaše děti formou nejrůznějších tanečních HER, PŘÍBĚHŮ A CVIČENÍ, která napodobují reálný svět a situace v něm poznávají pohyb na hudbu - tedy tanec. Učí se ovládat svá tělíčka, zjišťují a testují své schopnosti v bezpečném prostředí za podpory a vedení lektora.

Tančíme každou STŘEDU 16:00-16:30 

Děti v předškolním věku po delším soustředění ztrácí pozornost, proto délku lekce přizpůsobujeme podle aktuální nálady dětí. Minimální trvání lekce je 30 min. Jsou-li děti koncentrované využíváme jejich zaujetí a protahujeme lekci o několik minut (max 10).

Kde tančíme? :)

Přímo ve Vaši školce!

SOUKROMÁ ŠKOLKA TOP TOP

Slovenská 19, Praha 2

+420 775950924

jana.velkoborska@seznam.cz

Cena za kurz

Cena kurzu (12 lekcí)

1 lekce = 30 minut


Kurzovné je splatné do 20. 5. 2020. Obchodní podmínky naleznete v souboru "SOUHLAS" pod přihláškou ↓↓↓. Děkujeme.

1320 Kč


Tančíme s Vámi! :)

Prosíme o vyplnění přihlášky, následně Vám zašleme email s bližšími informacemi.