Kdo jsme?

Krásný den,

jmenuji se Jana Velkoborská. Nyní je mi 24 let, avšak tanci a pohybu v nejrůznějších podobách se věnuji již od dětských let. Přes balet, krasobruslení, aerobik, tenis a skupinové tance jsem se dostala k tanci společenskému, který se stal mou největší vášní.

Aktuálně se se svým francouzským tanečním partnerem dále vzděláváme v tanci a pokračujeme v naši taneční kariéře. Ve světě reprezentujeme Francii v nejvyšší mezinárodně uznávané třídě (S class). Zatím se můžeme pyšnit finálovými umístěními na sezónních soutěžích a 8 místem mezi nejlepšími páry Francie.

Již 6 let učím společenský tanec od nejmladších dětí v mateřských školkách, přes děti ve věku 6-18 let, dospělé v tanečních kurzech pro páry, až po seniory navštěvující neziskové vzdělávací centrum Elpida.

Čas od času připravuji i plesové choreografie a soutěžní formace. S některými dětmi se pravidelně potkáváme na individuálních lekcích. :)

A kdo je vlastně můj tanečník? Thomas Vernay je finalistou Francie, který se kvůli tancování, kterým žije, přestěhoval do Prahy. Již několik let pracuje převážně s dětmi, nejen v tanci, ale i Montessori škole.

Těšíme se na společné setkání :)

Jana & Thomas