top of page

TANEČNÍ KROUŽEK PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

 

 

 

Tento kroužek je pro všechny děti a mládež, kteří mají tak rády tanec, že jim hodinka týdně nestačí a rádi by pronikli do tance ještě víc. ♥ 

 

 

Děti mohou okusit různé taneční styly, především tance nejrůznější tance latinskoamerické.

Vaše děti zažijí skvělou zábavu a kolektiv, radost z pohybu, růst taneční i osobnostní,  mohou si sami zvolit, které lekce budou navštěvovat, co je baví a jak moc se chtějí rozvíjet.

TANEČNÍ KROUŽEK OBNOVÍME, JAKMILE TO VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ UMOŽNÍ

Co je na tomto kroužku nejlepší je, že Vaše děti postupně proniknou do tance hlouběji a sami si mohou na zvolit, co je baví a co všechno se chtějí naučit.

Na základě toho děti mohou okusit a poznat nejrůznější latinskoamerické tance. Rozveselí se brazilskou sambou, vytančí se na energický jive, vyhrají si s chachou, rumbou a také se naučí prožívat napětí a vášeň paso doble.

 

Budou-li chtít pro jejich všestrannost mohou v doplňkově okusit také  charakter různých tanečních stylů. Na této lekci se opravdu vytančí a zjistí, který styl pohybu je "ten jejich". Těšit se mohou na hip hop, baletní průprava, contemporary, salsu, standard a další...

KAŽDÉ DÍTKO JE V ALL FOR DANCE JAKO DOMA!

— Name, Title

316a98a0-bd7f-4e5b-afc3-ca61ba6dd630_edi

 Děti prostřednictvím tance poznají a rozvinou své schopnosti i svou osobnost, vyjádří svou jedinečnost, zapojí svou kreativitu - za pomoci  lektora zapojují do vytváření svých show a prostřednictvím tance a hudby se učí sebeprezentaci a stávají se sebevědomější.

Vaše děti připravují a poznávají svá těla, zjišťují své možnosti, posouvají své hranice. Součástí výuky je fyzická příprava a pohybová průprava, která dětem umožní provedení složitějších tanečních prvků.

Vyzkouší si jak tanec sólo, kdy samostatně zvládne provedení a charakter tanců, naučí se vyjadřovat  sami sebe prostřednictvím pohybu, ale také i tanec v páru, který vyžaduje schopnost vést, či být vedený, být vnímavý vůči druhému i sám sobě a vytvářet společný tanec.

stoj_edited_edited_edited.jpg

VYZVEDNĚTE SI SVOU 1. LEKCI ZDARMA

Zaujal Vás kroužek, ale nejste si jisti, jestli je to pro Vaše děti to pravé ořechové? Přijďte si to s námi ZDARMA  vyzkoušet.

Prosím vyplňte krátký formulář na úvodní stránce (scrollujte dolů) a my Vám zašleme všechny bližší informace.

Šipka

Z ČEHO MŮŽETE VY A VAŠE DĚTI VYBÍRAT :)

Jste zváni

MINIMUM

 LATINA  (12 lekcí)

ÚT 16:30-18:00

DDM Bartákova 1200/4, Praha 4​

Na tomto kurzu děti proniknou do krás latinskoamerických tanců, lehkou fitness průpravou připraví tělo, naučí se performovat a v tanci projeví svou jedinečnost :).

Cena:

2 250 Kč

mimo balíček 2624 Kč

V balíčku:

Hvězda

STANDARD

LATINA + TANEČNÍ PRŮPRAVA 

(12 + 12 lekcí)

ČT 15-16:00

ZŠ Horáčková, Praha 4 (hned vedle DDM)

Taneční průprava je skvělým doplňkem k úterní lekci latiny. Děti se zde vytančí na maximum, zatančí si různé taneční styly a zjistí, jaký typ pohybu je pro ně "ten pravý". Rozvinou všestranně své taneční dovednosti.

Cena:

3500 Kč

mimo balíček 4000 Kč

V balíčku:

vystřihovánka Stars

PROFI

LATINA + TANEČNÍ PRŮPRAVA + 5 INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

(12 + 12 + 5 lekcí)

Termín i místo individuálních lekcí upravujeme dle Vašich potřeb :)

Individuální lekce je čas, kdy se můžeme zaměřit jen a pouze na přání a potřeby Vašeho dítěte. Děti tak mohou růst rychleji. Individuální lekce si naše děti berou i jen pro zábavu, často ale jako přípravu pro soutěže, nebo přípravu individuálních choreografií.

Cena:

6750 Kč

mimo balíček 7250 Kč

V balíčku:

bottom of page